Ładowanie

Wyposażenie

Naszym Pacjentom zapewniamy wygodne, nowoczesne unity zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie pacjenta i lekarza, z monitorami i możliwością zastosowania kamer wewnątrzustnych.

Urządzenia te, dzięki zastosowaniu tzw. toru wizyjnego, umożliwiają wizualizację badania stomatologicznego oraz procesu leczenia.

Stosujemy mikroskopy stomatologiczne, pozwalające na wykonywanie precyzyjnych zabiegów wymagających zastosowania powiększenia z zakresu: endodoncji, mikrochirurgii, zaawansowanej implantologii, stomatologii estetycznej czy periodontologii.

 

W naszej codziennej praktyce stosujemy również urządzenia do zabiegów chirurgicznych takie, jak fizjodyspenser, czy też nóż piezoelektryczny.

 

Do profesjonalnego czyszczenia zębów, a przede wszystkim do niechirurgicznego leczenia stanów zapalnych dziąseł i przyzębia wykorzystujemy Vector Paro, posiadający jednocześnie wszystkie możliwe zastosowania kliniczne ultradźwięków w profilaktyce i terapii schorzeń periodontologicznych.  

 

W pełni wyposażone pracownie rtg, ze sprzętem najnowszej generacji, w tym tomografem komputerowym z obrazowaniem trójwymiarowym (3D), umożliwiają lekarzom przeprowadzenie szczegółowej diagnostyki radiologicznej na miejscu w lecznicy, przy zminimalizowanej dawce promieniowania jonizującego.

Sterylizatornie spełniają wszelkie normy i najwyższe wymagania bezpiecznego mycia, dezynfekcji oraz sterylizacji stosowanych urządzeń i narzędzi.