Ładowanie

Ważne informacje - SARS-CoV-2 - zasady przyjmowania pacjentów

Szanowni Państwo!
Nie przestajemy przyjmować naszych Pacjentów, pomimo panującej pandemii wirusa SARS-CoV-2!


Dla Państwa bezpieczeństwa wprowadziliśmy zaostrzony reżim sanitarny i dodatkowe środki ochronne.
Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacjami poniżej:

Obie nasze lecznice są otwarte i przyjmujemy pacjentów, ale ze względu na wyjątkową sytuację i długie kolejki osób oczekujących apelujemy o odwoływanie wizyt, z których nie mogą Państwo skorzystać. Dzięki temu inny pacjent potrzebujący pilnej pomocy będzie w stanie skorzystać ze zwolnionego terminu.

Przez całą dobę obowiązuje telefoniczna rezerwacja terminów wizyt – w trosce o Państwa bezpieczeństwo ograniczyliśmy ilość osób mogących przebywać w poczekalni. Prosimy o punktualne przybywanie na umówione wizyty, aby uniknąć oczekiwania w kolejce. Osoby towarzyszące mogą zostać poproszone o zaczekanie na zewnątrz.

Pacjentów z objawami infekcji i osoby, które miały kontakt z zarażonym SARS-CoV-2 lub są objęte kwarantanną, prosimy o powiadomienie nas i przełożenie terminu wizyty!

Przy wejściu do naszej przychodni znajduje się płyn do dezynfekcji rąk – bardzo prosimy, aby każdy pacjent z niego skorzystał.

Przypominamy, że osoba objęta domową kwarantanną nie może opuszczać swojego miejsca zamieszkania!

Chcąc zapewnić naszym Pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa wprowadziliśmy restrykcyjne standardy epidemiologiczne, co przekłada się na znaczące podniesienie kosztów przyjmowania Pacjentów. Dlatego pobieramy przy każdej wizycie opłatę oznaczoną w cenniku jako ‘Profilaktyka zakażeń’ w wysokości 24 zł.

Jako placówka medyczna ponosimy dodatkowe wysokie koszty, wynikające z konieczności wprowadzenia specjalistycznej odzieży ochronnej dla naszego personelu (dodatkowe fartuchy barierowe, maski o standardzie FFP3, czepki, ochraniacze), szczególnych procesów dezynfekcji oraz  zwiększonej ilości płynów do dezynfekcji rąk dla pracowników i pacjentów, w obliczu kilkukrotnego wzrostu kosztów tychże materiałów na rynku.

Pragniemy zaznaczyć, że nie zwiększyliśmy cen naszych usług, a wspomniana opłata jest tylko częściową odpłatnością za wszystkie dodatkowe zabezpieczenia zwiększające bezpieczeństwo zdrowia i życia. Liczymy na Państwa zrozumienie w tym trudnym czasie i pragniemy jednocześnie wyrazić wdzięczność tym wszystkim Pacjentom, którzy wciąż nieodmiennie obdarzają nas swoim zaufaniem!

W tym trudnym czasie życzymy Państwu dużo zdrowia i spokoju!

Jak zawsze, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zespół DENTALUX