Ładowanie

Aktualności

08

Cze

Laser SMART M PRO - nowoczesne wsparcie leczenia!

By:Administrator

Do dyspozycji naszych lekarzy oddajemy właśnie nowoczesny, wielofunkcyjny laser SMART M PRO. Cieszy nas to szczególnie, ponieważ ma on bardzo szerokie zastosowanie.

Z jego pomocą można wykonywać niektóre zabiegi chirurgiczne, dzięki czemu rany pozabiegowe goją się szybciej, a obrzęk i ból po zabiegach są dużo mniejsze. Laser umożliwia leczenie uporczywych aft i opryszczek, a także jest pomocny w przyspieszaniu gojenia i odkażaniu bolesnych, małych ranek w ustach. Może pomóc również utrzymać zdrowie dziąseł po leczeniu periodontologicznym.

W ramach wizyt kontrolnych, w fazie podtrzymującej leczenia, można go wykorzystać do dezynfekcji kieszonek dziąsłowych. Co ważne, znajduje również zastosowanie w walce z nadwrażliwością zębów. W tym przypadku wpływa zarówno na zmniejszenie odczuwania bólu jak i pomaga zamykać otwarte kanaliki zębinowe, stanowiące źródło problemu

I w końcu pozwala również na szybkie i skuteczne wybielanie zębów. Działa na podobnej zasadzie jak wybielanie za pomocą lampy, jednak efekty uzyskuje się znacząco szybciej.

Zapraszamy do naszych lecznic na zabiegi z zastosowaniem lasera.

18

Cze

Zasady przyjmowania pacjentów podczas pandemii SARS-CoV-2

By:Administrator

Szanowni Państwo!
Ze względu na stałe zagrożenie wirusem SARS-CoV-2 w trosce o Państwa bezpieczeństwo, utrzymujemy w naszych lecznicach zaostrzony reżim sanitarny i dodatkowe środki ochronne. Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacjami poniżej:

Ze względu na wyjątkową sytuację i długie kolejki osób oczekujących apelujemy o odwoływanie wizyt, z których nie mogą Państwo skorzystać. Dzięki temu inny pacjent potrzebujący pilnej pomocy będzie w stanie skorzystać ze zwolnionego terminu.

Przez całą dobę obowiązuje telefoniczna rezerwacja terminów wizyt – w trosce o Państwa bezpieczeństwo ograniczyliśmy ilość osób mogących przebywać w poczekalni. Prosimy o punktualne przybywanie na umówione wizyty, aby uniknąć oczekiwania w kolejce. Osoby towarzyszące mogą zostać poproszone o zaczekanie na zewnątrz.

Pacjentów z objawami infekcji i osoby które miały kontakt z zarażonym SARS-CoV-2 lub są objęte kwarantanną, prosimy o poinformowanie nas oraz o przełożenie terminu wizyty.

Przy wejściu do naszej przychodni znajduje się płyn do dezynfekcji rąk – bardzo prosimy aby każdy pacjent z niego skorzystał.

Przypominamy, że osoba objęta domową kwarantanną nie powinna opuszczać swojego miejsca zamieszkania!

Chcąc zapewnić naszym Pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa wprowadziliśmy restrykcyjne standardy epidemiologiczne, co przekłada się na znaczące podniesienie kosztów przyjmowania Pacjentów. Dlatego pobieramy przy każdej wizycie opłatę oznaczoną w cenniku jako ‘Profilaktyka zakażeń’ w wysokości 24 zł.

Jako placówka medyczna ponosimy dodatkowe wysokie koszty, wynikające z konieczności wprowadzenia specjalistycznej odzieży ochronnej dla naszego personelu (dodatkowe fartuchy barierowe, maski o standardzie FFP3, czepki, ochraniacze), szczególnych procesów dezynfekcji oraz  zwiększonej ilości płynów do dezynfekcji rąk dla pracowników i pacjentów, w obliczu kilkukrotnego wzrostu kosztów tychże materiałów na rynku.

Pragniemy zaznaczyć, że nie zwiększyliśmy cen naszych usług, a wspomniana opłata jest tylko częściową odpłatnością za wszystkie dodatkowe zabezpieczenia zwiększające bezpieczeństwo zdrowia i życia. Liczymy na Państwa zrozumienie w tym trudnym czasie i pragniemy jednocześnie wyrazić wdzięczność tym wszystkim Pacjentom, którzy wciąż nieodmiennie obdarzają nas swoim zaufaniem!

W tym trudnym czasie życzymy Państwu dużo zdrowia i spokoju! Jak zawsze, pozostajemy do Państwa dyspozycji

 

13

Lis

Zapraszamy na Dzień Otwarty do gabinetu logopedycznego!

By:administrator

Już 17 listopada 2019 w godz. 10.00-20.00 zapraszamy do naszego gabinetu logopedycznego w lecznicy przy ul. Puławskiej 257 na Dzień Otwarty.

Jeśli chcesz sprawdzić czy Twój aparat mowy funkcjonuje prawidłowo lub czujesz, że masz jakikolwiek problem z mówieniem np. po założeniu protezy zębowej  albo zauważyłeś, że Twoje dziecko nie wymawia poprawnie wszystkich liter umów się na bezpłatne spotkanie z naszym logopedą.

Pani mgr Urszula Kondraciuk, logopeda kliniczny, odpowie na Państwa pytania lub wątpliwości.

Zapisy pod numerem tel. 22 250 24 76

Ilość miejsc ograniczona!

11

Gru

Zostaliśmy laureatami Orłów Stomatologii 2018!

By:administrator

Dzięki Państwa pochlebnym opiniom o nas zostaliśmy laureatami plebiscytu Orły Stomatologii 2018! Tego nie można sobie kupić...
Nagroda ta jest dla nas zwieńczeniem codziennych starań o zdrowe i piękne uśmiechy naszych Pacjentów. A cieszy nas tymi bardziej, iż w 2019 roku obchodzić będziemy 25-lecie istnienia Dentalux!  Już od tylu lat jesteśmy z Państwem i niezmiennie opiekujemy się naszymi Pacjentami!
Jeszcze raz, dziękując wszystkim, którzy dodali swoją opinię o Dentalux, prosimy wciąż o więcej!

22

Sie

Piękna i młodsza twarz w prezencie od stomatologa

By:administrator

16

Gru

Digital Smile Design - nowe spojrzenie na stomatologię!

By:administrator

Aby umożliwić Państwu korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań  współczesnej stomatologii, grupa naszych lekarzy wzięła udział w specjalnym szkoleniu, opartym na oryginalnej formule projektowania uśmiechu - Digital Smile Design, autorstwa światowej sławy specjalisty stomatologii estetycznej - Christiana Coachmana.
Digital Smile Design to nowe spojrzenie na stomatologię! Dzięki zastosowaniu metody DSD możliwe jest stworzenie wizualnego planu leczenia wraz z poznaniem końcowego rezultatu  - „przymierzenie” nowego uśmiechu - jeszcze przed rozpoczęciem leczenia! Obecnie w Polsce w tego typu szkoleniach uczestniczyło jedynie ok. 100 lekarzy stomatologów.
Od nowego roku zaprosimy Państwa na pierwsze konsultacje Digital Smile Design (DSD)!
Prosimy śledzić informacje na naszej stronie www.dentalux.pl

15

Cze

Zapraszamy do Strefy Pacjenta Dentalux

By:administrator

Jeśli chcesz umówić się na wizytę on-line, otrzymać ofertę przeznaczoną specjalnie dla Ciebie, być na bieżąco z nowinkami z branży stomatologicznej lub poznać więcej szczegółów o wykonywanych zabiegach zaloguj się do Strefy Pacjenta Dentalux. Czekamy tam na Ciebie - możesz zadać nam pytania lub wyrazić swoje opinie!

04

Lip

Kampania profilaktyczna "Wylecz zęby w dwa miesiące!"

By:administrator

Z doświadczenia wiemy, że tylko kompeksowe leczenie może zapewnić Pacjentowi oczekiwane i jednocześnie długofalowe efekty. Dlatego, z myślą o Państwa zdrowiu, stworzyliśmy specjalny pakiet, który pozwoli nam zadbać kompleksowo o stan Państwa zębów już w dwa miesiące!

Kupując, do dnia 15 lipca 2019 roku, kompleksowy pakiet profilaktyczny w (jednorazowej) cenie 50 zł, otrzymujesz - do wykorzystania w podanej poniżej kolejności:
- bezpłatną konsultację stomatologiczną z planem leczenia wraz ze zdjęciem przeglądowym (pantomogram) lub trójwymiarowym zdjęciem tomograficznym CBCT (zdjęcie z 50% rabatem)!                                                                                                    
- 20% rabatu na pakiet higienizacyjny (usunięcie złogów kamienia nazębnego, piaskowanie zębów i fluoryzację – wykonane łącznie)                                               
 

Wykonanie zabiegów określonych powyżej, uprawnia, następnie, pacjenta do:

- 20% rabatu
na wypełnienia kompozytowe
- bezpłatnych znieczuleń do powyższych wypełnień

Termin wykorzystania całości pakietu upływa 31.08.2019 roku.