Ładowanie

Opinie

Opinie

2016-08-01 09:59:45

Pani doktor Czyżewska. Doskonały lekarz. Niezwykle delikatny stomatolog. Pani doktor odbudowałam mi jedynkę. Zrobiła to profesjonalnie, fachowo i pieczołowicie. Dentalux znalazłam przypadkowo, gdy pilnie potrzebowałam pomocy (sobota wieczorem !). Jestem bardzo zadowolona, że tu trafiłam i dodatkowo to tego właśnie lekarza. Polecam.

2015-04-29 13:43:36

Ja póki co mam pierwsze doświadczenie za sobą i to z tego weekendu, więc chciałem się odwdzięczyć, bo potrzebowałem pilnej pomocy i choć nie było już wolnych miejsc żeby się zapisać (ilość pacjentów w poczekalni w niedzielę wieczorem też świadczy wymownie o popularności, jaką cieszy się ten dentysta), pani lekarz przyjęła mnie dodatkowo, i uwaga - poza godzinami pracy przychodni (maga pro ode mnie za takie podejście do klienta). Tak trzymać :) Nie spotkałem się jeszcze w życiu, żeby gdzieś wydłużyli godziny pracy, żeby przyjąć wszystkie potrzebujące osoby, mimo braku miejsc, miła niespodzianka, pozdrawiam moją dentystkę! POLECAM!

2012-05-30 09:35:28

Nie mam porównania do innych klinik w Warszawie, bo Dentalux ze względu na to, że przyjmują 24h był moim pierwszym wyborem i nie zapowiada się żebym to zmieniała. Są rewelacyjni. W nagłych przypadkach jeśli akurat ktoś nie może przyjąć na Racławickiej (a to się zdarza akurat rzadko) kierują do drugiego punktu na Ursynowie. Z zębami uporali się bardzo szybko i bezboleśnie do tego w bardzo sympatycznej atmosferze. Ceny może nie są najniższe ale za zdrowe zęby jestem w stanie zapłacić dużo, zwłaszcza jeśli wiem, że płacę za dobrze wykonaną pracę.

2011-08-19 10:04:27

Polecam wszystkim Pana Doktora Skrzypczyńskiego. To genialny stomatolog, szybki, sprawny, opanowany i niezwykle profesjonalny. Także to cudowny człowiek, wesoły i pogodny. U Doktora Skrzypczyńskiego byłam już 2 razy i mam do niego 100% zaufanie. Dziś miałam ekstrakcję drugiej już ósemki - zabieg był nieco skomplikowany ze względu na anomalie anatomiczne, ale wszystko poszło bardzo dobrze. Jeśli to byłoby możliwe, to nie chciałabym już chodzić do żadnego innego stomatologa. Panie Doktorze, dziękuję bardzo za profesjonalną pomoc.

2007-09-28 22:11:39

Ja byłam w Dentalux z moim dzieckiem. Trafiłam do fantastycznej Pani dr, ciepłej, cierpliwej, umiejącej dotrzeć do mojego urwisa. Zaproponowała mi program profilaktyki i od dwóch lat moje dziecko nie ma nowych dziur. Sama byłam u chirurga, z powodu zatrzymanych ósemek. Wyjął je z kości w siedem minut -pierwszą i w dziesięć minut -drugą. Nie zdążyłam się przestraszyć, a tu było już po wszystkim! Polecam!