Ładowanie

Oferta pracy dla specjalistów ds. obsługi pacjentów

Poszukujemy specjalistów ds. obsługi pacjentów chętnych do rozpoczęcia z nami współpracy

Opis stanowiska pracy:

- przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych i osobistych od pacjentów;
- rejestrowanie pacjentów zgodnie z harmonogramem pracy gabinetów oraz wytycznymi lekarzy;
- pomoc pacjentom podczas oczekiwania na wizytę;
- obsługa programu KS-Somed i Navireo;
- przyjmowanie i wysyłanie prac protetycznych do pracowni technicznych współpracujących z lecznicą,
- aktywne prowadzenie sprzedaży artykułów stomatologicznych
- informowanie pacjentów o zmianach w ustalonych terminach przyjęć,
- telefoniczne przekazywanie informacji pacjentom na zlecenie lekarza,
- czuwanie nad sprawnością sprzętu i zabezpieczeniem mienia przed kradzieżą,
- pobieranie opłat za wizyty,
- rozliczanie wpłat gotówkowych i płatności kartami kredytowymi
- wystawianie kwitów KP, paragonów, faktur
- przekazywanie informacji zmianie obejmującej dyżur,
- dyspozycyjność w pracy,
- noszenie w czasie pracy obowiązującej odzieży służbowej,
- życzliwy i opiekuńczy stosunek do pacjentów,
- systematyczność i dokładność w pracy,
- uczestniczenie w zebraniach i szkoleniach wewnętrznych,
- właściwe przechowywanie i zabezpieczenie dokumentacji medycznej,
- zgłaszanie przełożonym innowacyjnych pomysłów przyczyniających się do rozwoju firmy.

Wymagania:

- ukończenie obowiązkowego szkolenia wstępnego w Lecznicy Dentalux
- umiejętności pracy w zespole,
- umiejętność zdobycia zaufania pacjenta oraz nawiązania długotrwałej współpracy,
- sprawne posługiwanie się biurowymi programami komputerowymi
- komunikatywnego porozumiewania się w języku angielskim

Aplikacje prosimy przesyłać pod adres: dentalux@dentalux.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.