Ładowanie

Aktualności

11

Gru

Zostaliśmy laureatami Orłów Stomatologii 2018!

By:administrator

Dzięki Państwa pochlebnym opiniom o nas zostaliśmy laureatami plebiscytu Orły Stomatologii 2018! Tego nie można sobie kupić...
Nagroda ta jest dla nas zwieńczeniem codziennych starań o zdrowe i piękne uśmiechy naszych Pacjentów. A cieszy nas tymi bardziej, iż w 2019 roku obchodzić będziemy 25-lecie istnienia Dentalux!  Już od tylu lat jesteśmy z Państwem i niezmiennie opiekujemy się naszymi Pacjentami!
Jeszcze raz, dziękując wszystkim, którzy dodali swoją opinię o Dentalux, prosimy wciąż o więcej!

22

Sie

Piękna i młodsza twarz w prezencie od stomatologa

By:administrator

16

Gru

Digital Smile Design - nowe spojrzenie na stomatologię!

By:administrator

Aby umożliwić Państwu korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań  współczesnej stomatologii, grupa naszych lekarzy wzięła udział w specjalnym szkoleniu, opartym na oryginalnej formule projektowania uśmiechu - Digital Smile Design, autorstwa światowej sławy specjalisty stomatologii estetycznej - Christiana Coachmana.
Digital Smile Design to nowe spojrzenie na stomatologię! Dzięki zastosowaniu metody DSD możliwe jest stworzenie wizualnego planu leczenia wraz z poznaniem końcowego rezultatu  - „przymierzenie” nowego uśmiechu - jeszcze przed rozpoczęciem leczenia! Obecnie w Polsce w tego typu szkoleniach uczestniczyło jedynie ok. 100 lekarzy stomatologów.
Od nowego roku zaprosimy Państwa na pierwsze konsultacje Digital Smile Design (DSD)!
Prosimy śledzić informacje na naszej stronie www.dentalux.pl

15

Cze

Zapraszamy do Strefy Pacjenta Dentalux

By:administrator

Jeśli chcesz umówić się na wizytę on-line, otrzymać ofertę przeznaczoną specjalnie dla Ciebie, być na bieżąco z nowinkami z branży stomatologicznej lub poznać więcej szczegółów o wykonywanych zabiegach zaloguj się do Strefy Pacjenta Dentalux. Czekamy tam na Ciebie - możesz zadać nam pytania lub wyrazić swoje opinie!